Wybrany wątek opinii
Jak to był hotel robotniczy to chodziło się tam na fajne dziewczyny. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Chyba z ohapu he he he czereśniaku
Do moderacji
Odpowiedz
0
1