A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dla jednych sielanka, wybór życiowy a dla innych wykluczenie ze społeczeństwa. Promil z tych ludzi kiedykolwiek wyjdzie na prostą bo jak spytasz jednego z drugim, Panie mi tak dobrze, pracować nie muszę, komornik mnie nie odnajdzie, za złom albo z żebrania się napiję i tak żyją. Smutne.
Policję rozumiem, bo teraz jest polityczną i dziala na usługach PiS i porządek z bezdomnymi to nie ich zakres, ale Straż Miejska po zmianie Komendanta to inna formacja i robi co może, by zmienić swoją negatywna opinie. I tak trzymać panowie.
@Gosc7373 - Chyba ktoś tu o sobie mowi
Bo Polska to państewko z tektury. Mało co tu działa tak jak powinno.
Wyglada na to, ze bezdomni maja lepsze zycie towarzyskie ode mnie :D
Bezczynność pracowników instytucji miejskich i brak egzekwowania prawa, najważniejszy święty spokój n. Najlepszy jest święty spokój. We Francji załatwili by to w ciągu dziesięciu minut. .
Zgodnie z lewacką unijną ideologią każdy jak chce może być bezdomnym i bezrobotnym a obowiązek utrzymania i zapewnienia bezpłatnej opieki medycznej takiej osobie przejmuje na siebie państwo, CZYLI PODATNIK RP bo państwo własnych pieniędzy nie ma. .
Zlikwidować ty darmo zjazdów z elbląskiej staraży miejskiej oni tylko potrafią zakładać blokady na koła ale gdzie są naprawdę potrzebni to ich niema jak widzą grupkę pijących piwo to udają że wszystko jest ok. Straż miejska w Elblągu do likwidacji dla czego my mieszkańcy Elbląg may ich utrzymywać skoro nie spełniają swoich obowiązków
Była i została zlikwidowana razem z izbą
w tym mieście wszystko się likwiduje, powstała oddolna inicjatywa, założono klub, ludzie mogli tam przyjść pogadać, pośmiać się, wypic herbatę lub soki, i oczywiście zostało to zlikwidowane, szkoda słów, zamiast pomóc, ogrzewanei na zime założyć, prąd pociągnąć to zlikwidowali i już,