UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dla jednych sielanka, wybór życiowy a dla innych wykluczenie ze społeczeństwa. Promil z tych ludzi kiedykolwiek wyjdzie na prostą bo jak spytasz jednego z drugim, Panie mi tak dobrze, pracować nie muszę, komornik mnie nie odnajdzie, za złom albo z żebrania się napiję i tak żyją. Smutne.