UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla jednych sielanka, wybór życiowy a dla innych wykluczenie ze społeczeństwa. Promil z tych ludzi kiedykolwiek wyjdzie na prostą bo jak spytasz jednego z drugim, Panie mi tak dobrze, pracować nie muszę, komornik mnie nie odnajdzie, za złom albo z żebrania się napiję i tak żyją. Smutne.