UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policję rozumiem, bo teraz jest polityczną i dziala na usługach PiS i porządek z bezdomnymi to nie ich zakres, ale Straż Miejska po zmianie Komendanta to inna formacja i robi co może, by zmienić swoją negatywna opinie. I tak trzymać panowie.