UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w tym mieście wszystko się likwiduje, powstała oddolna inicjatywa, założono klub, ludzie mogli tam przyjść pogadać, pośmiać się, wypic herbatę lub soki, i oczywiście zostało to zlikwidowane, szkoda słów, zamiast pomóc, ogrzewanei na zime założyć, prąd pociągnąć to zlikwidowali i już,

rere

Anuluj