UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w tym mieście wszystko się likwiduje, powstała oddolna inicjatywa, założono klub, ludzie mogli tam przyjść pogadać, pośmiać się, wypic herbatę lub soki, i oczywiście zostało to zlikwidowane, szkoda słów, zamiast pomóc, ogrzewanei na zime założyć, prąd pociągnąć to zlikwidowali i już,
rere