60
30.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@tyujhi - Co ty bredzisz bezdomni sami wybrali spokojne życie. panstwo daje im gratis żarcie ciuchy spanie zasiłki. Talony itp.
(2020.11.30)
Przeniesiony się gdzie indziej. hehe
(2020.11.30)

info

0  
  0
Brawo portfel dziękujemy. W końcu będzie spokój.
(2020.11.30)

info

1  
  0
@Jamaleg - Policja i straż zróbcie z dziadami porządek.
(2020.11.30)
Blokady tylko zakładają. goncie bezdomnych do roboty z pijakami. Płacimy podatki i powinien być porządek.
(2020.11.30)
Nachalne typy na sopockiej przy biedronce. pogoncie ich. Żebrzą że na leki chcą. Ta jasne. na Zawadzie też łażą od lustra do piętra baba i facet. Gdzie jest policja????
(2020.11.30)

info

1  
  0
@Bylemw - Bezdomni jak za komuny powinni być wywiezieni za miasto. odechcialoby im się bałaganić. Oni chcą tak żyć ale czemu za nasze podatki? Do roboty zagnać czortow.
(2020.11.30)
Bezdomność, to w zasadzie sielanka dla specyficznych ludzi. Zero obowiązku, zero podatków, zero odpowiedzialności, zero mycia się Jak tylko jest kasa nawalić się mozna. Kiedyś ich żałowałem, ale teraz uważam, że to ich powołanie. Bardzo dobrze, gonić ich, gdyż czują się bezkarni we wszystkim (przez tolerowanie ich stylu życia).
(2020.11.30)
sa noclegownie sa, ale tam trzeba byc trzezwym.
(2020.11.30)

info

2  
  0
A co z programem sztandarowym PiS i solidarnej Polski mieszkanie dla każdej rodziny +, a co będzie jak Polska nie będzie w Unii Europejskiej ? Pod każdym domem będą bezdomni i na ulicach będą się wylegiwać ale cóż
(2020.11.30)

info

1  
  0