Wybrany wątek opinii
Przeciez Elbląg to jedna wielka menelownia z dzikusami z okolicznych wsi, wiec bezdomny pod oknem mi różnicy nie robi XD
Do moderacji
Odpowiedz
16
26
@Gosc7373 - Chyba ktoś tu o sobie mowi
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Gosc7373 - .. .A gdyby to były twoje okna?????
Do moderacji
Odpowiedz
1
0