Wybrany wątek opinii

Przeciez Elbląg to jedna wielka menelownia z dzikusami z okolicznych wsi, wiec bezdomny pod oknem mi różnicy nie robi XD
Gosc7373 (2020.11.30)
@Gosc7373 - Chyba ktoś tu o sobie mowi
(2020.11.30)
@Gosc7373 - .. .A gdyby to były twoje okna?????
(2020.12.01)
Powrót do komentarzy