UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zlikwidować ty darmo zjazdów z elbląskiej staraży miejskiej oni tylko potrafią zakładać blokady na koła ale gdzie są naprawdę potrzebni to ich niema jak widzą grupkę pijących piwo to udają że wszystko jest ok. Straż miejska w Elblągu do likwidacji dla czego my mieszkańcy Elbląg may ich utrzymywać skoro nie spełniają swoich obowiązków