Wybrany wątek opinii

Było pogotowie socjalne, w którym mieściła się noclegownia dla bezdomnych???
(2020.11.30)
Bezdomni niech idą do pracy.
(2020.11.30)
Była i została zlikwidowana razem z izbą
Dyrdymały (2020.11.30)
Powrót do komentarzy