UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bezdomność, to w zasadzie sielanka dla specyficznych ludzi. Zero obowiązku, zero podatków, zero odpowiedzialności, zero mycia się Jak tylko jest kasa nawalić się mozna. Kiedyś ich żałowałem, ale teraz uważam, że to ich powołanie. Bardzo dobrze, gonić ich, gdyż czują się bezkarni we wszystkim (przez tolerowanie ich stylu życia).