Wybrany wątek opinii
Straż Miejsko-wiejska ----Oni umieją tylko blokady na koła zakładać, (ALE TYLKO NA STARÓWCE)!. Straż Miejsko-wiejska-potrafi żulików w "wielkomiejskich"parkach skasować nieściągalnymi mandatami ! Ich interwencje proszą się o pomstę do nieba! Mieli być służbą odciążającą policję, a zajmują się wypisywaniem mandatów bezdomnym i jeszcze innym (nieściągalnym "elementom "tego zapyziałego miastka jakim jest ELBLĄŻKOWO od 20-tu kilku lat.
Do moderacji
Odpowiedz
78
4
Blokady tylko zakładają. goncie bezdomnych do roboty z pijakami. Płacimy podatki i powinien być porządek.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3