UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bezdomność, to w zasadzie sielanka dla specyficznych ludzi. Zero obowiązku, zero podatków, zero odpowiedzialności, zero mycia się Jak tylko jest kasa nawalić się mozna. Kiedyś ich żałowałem, ale teraz uważam, że to ich powołanie. Bardzo dobrze, gonić ich, gdyż czują się bezkarni we wszystkim (przez tolerowanie ich stylu życia).


Anuluj