60
30.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dlaczego właściciel ma być ukarany za to, że na jego teren wtargnęli obcy i naśmiecili. .. .. .to jakaś porażka. Straż miejską zlikwidować.
Co to za prawo? (2020.11.30)
No To teraz pozostaje te Nic Nie widzące. .Instytucje. .. .Wmawianie ciemnoty że Nikt nic nie widział. .. A zarządca wspólnoty sobie Pisał. .. Teraz jak sprawa wyszła na jaw to. .. .Bezdomni się uplynnili. .. WE MGLE. .. .
Ale (2020.11.30)

info

6  
  0
Wygląda na to, że służby miejskiej są bezradna w takich okolicznościach. BRAWA DLA REDAKCJI !!!. Teraz wiem, że jesteście najbardziej skuteczni w rozwiązywaniu problemów mieszkańców miasta. Nasuwa się tylko jedno pytanie: Za co bierze kasę Policja i Straż Miejska ???
Kondek (2020.11.30)

info

6  
  1
Jechałam do banku przy nitchmana. tam jest deficyt parkingowy. dosłownie 5minut mnie nie było a straż już z blokada. Dobrze że pan strażnik tylko upomniał. Weźcie się za wyludzaczy pieniędzy. Na parkingach przy biedronce na terenie giełdy elbl. Kobieta z małym dzieckiem żebrze. Obie klęczą. Kobiecie dajcie pracę a dziecko niech zostanie w domu. Tym się zajmujcie. Gdzie opieka i praca?dajcie jej pracę.
(2020.11.30)
Bezdomni kręcą się strach wyjść. Bociania Zagórowa sopocka. Koło epec pod choinkami. Zróbcie coś z nimi. niech porządkują miasto. W myśl zasady praca uszlachetnia. Podbiegają na parkingach do aut to skandal.
(2020.11.30)

info

5  
  0
@Co to za prawo? - Nie ukarany tylko zobowiązany do posprzątania terenu. Wstawi płot z drugiej strony i temat zniknie. A dziarska ekipa i tak przeniesie się w inne miejsce mniej zaludnione. Gdyby koczowali nad rzeką, pod mostem kolejowym np. mało by to mieszkańców obchodziło. Temat bezdomności jest bezlitosnym obrazem ludzi uzależnionych, będących w sprzeczności z nakazami jakie niesie pomoc organizacji, możliwości spania w noclegowni itp. Lepiej grzać dzień z dzień i koczować pod gołym niebem niż spróbować wrócić do normalności.
(2020.11.30)
Bezdomni niech idą do pracy.
(2020.11.30)
na pewno mieszkańcy tego domu to prawdziwi polscy katolicy i przyjęli by tych bezdomnych do pustego miejsca przy stole wigilijnym; )
tyujhi (2020.11.30)
Jestem bezdomny i g. Mi ktoś zrobi. Mam swoje prawa.
(2020.11.30)

info

2  
  2
Mam zasiłek obiady talony spanie gratis. nic do bankihihii. Mamy prawo robić co chcemy. Szlachta nie robi nic hee
(2020.11.30)

info

3  
  1