UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bylemw - Bezdomni jak za komuny powinni być wywiezieni za miasto. odechcialoby im się bałaganić. Oni chcą tak żyć ale czemu za nasze podatki? Do roboty zagnać czortow.


Anuluj