Wybrany wątek opinii
na pewno mieszkańcy tego domu to prawdziwi polscy katolicy i przyjęli by tych bezdomnych do pustego miejsca przy stole wigilijnym; )
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
@tyujhi - Co ty bredzisz bezdomni sami wybrali spokojne życie. panstwo daje im gratis żarcie ciuchy spanie zasiłki. Talony itp.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2