Wybrany wątek opinii

na pewno mieszkańcy tego domu to prawdziwi polscy katolicy i przyjęli by tych bezdomnych do pustego miejsca przy stole wigilijnym; )
tyujhi (2020.11.30)
@tyujhi - Co ty bredzisz bezdomni sami wybrali spokojne życie. panstwo daje im gratis żarcie ciuchy spanie zasiłki. Talony itp.
(2020.11.30)
Powrót do komentarzy