UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nachalne typy na sopockiej przy biedronce. pogoncie ich. Żebrzą że na leki chcą. Ta jasne. na Zawadzie też łażą od lustra do piętra baba i facet. Gdzie jest policja????
Nachalne typy na sopockiej przy biedronce. pogoncie ich. Żebrzą że na leki chcą. Ta jasne. na Zawadzie też łażą od lustra do piętra baba i facet. Gdzie jest policja????