UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nachalne typy na sopockiej przy biedronce. pogoncie ich. Żebrzą że na leki chcą. Ta jasne. na Zawadzie też łażą od lustra do piętra baba i facet. Gdzie jest policja????


Anuluj