110
16.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Z zabójcami trzeba krótko. Poszukaj sobie po necie ofiar takich "starszych dziadków". - no i właśnie jak się tak poszuka w necie to zdecydowanie większość drogowych zabójców to młodzi a nie dziadkowie, którzy raczej do kolizji doprowadzają. A o młodych zabójcach za kierownicą to prawie w każdy weekend czytam. Autem xxxxx jachało troje młodych. .. .itd. ..
jeszczeniedziadek (2020.11.16)

info

0  
  3
Dobrze by było, żeby pan komendant tak osobiście przypilnował zgłoszenia obywateli jakie kierują w jego kierunku.
julek i julia (2020.11.16)

info

1  
  0
Reakcja instruktora była adekwatna do sytuacji, więc nie rozumiem tu krytyki !
(2020.11.16)

info

6  
  5
Do kursantów też się tak rzuca? Spoko, zapobiegł tragedii. Kierowca seata na egzamin a instruktor na badanie psychologiczne, praca nad opanowaniem agresji by się przydała. Z resztą taka agresja w Elblągu to norma, więc w sumie nie ma się czemu dziwić.
(2020.11.16)

info

6  
  6
MSWiA publikuje niepełne nagrania Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji broni interwencji funkcjonariuszy podczas Marszu Niepodległości. W tym celu opublikowało materiał z miejskich kamer, który ma przedstawiać genezę i przebieg wydarzeń na Rondzie im. Charlesa de Gaulle’a. Problem w tym, że z nagrania wycięto wydarzenia niewygodne dla milicji, zwłaszcza jeśli chodzi o działalność jej funkcjonariuszy udających uczestników demonstracji.
(2020.11.16)

info

0  
  0
Jestem wariatem, jeżdżę Seatem; -)
(2020.11.16)
]Nie mrugam lewym kierunkiem na rondzie, a tylko prawym sygnalizując że je opuszczam. Na naszych rondelkach to wystarczy. Ogólnie zawsze używam kierunków. A czego uczą na kursach, a czego nie to już inna sprawa.
Khka (2020.11.16)

info

2  
  0
coraz więcej starych ludzi w mieście, ale przecież Wróblewski staruszek na motorku niedawno zrobił ziuuuu, czekac tylko aż wyjedzie pod prąd na 7
Russell (2020.11.16)
Jak to wina samochodu (jakiekolwiek marki)kto siedzi za jego kierownikiem?
Dementi (2020.11.16)
Rondo, to skrzyzowanie o ruchu okreznym, wiec wjezdzajac na nie nigdzie nie skrecam, tylko jade po łuku, a skrecam wyłacznie, gdy z jego zjezdzam, badz zmieniam pas. Nigdy nie stosowalem, nie stosuje i nie bede stosowal pomyslu jakiegos, co mial taki film po 10 piwach. A jezeli jade w lewo po rondzie o trzech pasach ruchu i chce zmienic pas z prawego na lewy, to jak mam zasygnalizowac chec jego zmiany skoro juz kierunkowskaz jest wlaczony?Reka pomachac?Te kierunkowskazy wymyslil nieumiejacy jezdzic idiota na usprawnienie ruchu na takich olbrzymich rondach jak elblaskie, zeby jemu podobni sie nie pozabijali nawzajem. A jak pojada do Gdanska, Warszawy, czy innego wiekszego miasta z wiekszym rondem, to smierc w oczach, krzyk i placz. Jak jechac?Jak zyc?Sieroty, furmani z bozej łaski. Samochód, to nie zabawka
Omg (2020.11.16)