Wybrany wątek opinii
coraz więcej starych ludzi w mieście, ale przecież Wróblewski staruszek na motorku niedawno zrobił ziuuuu, czekac tylko aż wyjedzie pod prąd na 7
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Russell - Russell, dla Ciebie pan Wroblewski, wodki z Toba nie pil I na panienki z Toba nie chodzil, to jest nadal obecny prezydent Elblaga I prosze uzywac form grzecznosciowych o ile sa Ci znane? Jesli nie, to spoufalaj sie ze swoimi kolegami moze ktorys da Ci w koncu w trabe.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Russell - też bedziesz stary nie ujmując nic starszym. ba może nawet będziesz w gorszej kondycji będąc w ich wieku. ciekawe jak wtedy szczekać będziesz.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0