UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rondo, to skrzyzowanie o ruchu okreznym, wiec wjezdzajac na nie nigdzie nie skrecam, tylko jade po łuku, a skrecam wyłacznie, gdy z jego zjezdzam, badz zmieniam pas. Nigdy nie stosowalem, nie stosuje i nie bede stosowal pomyslu jakiegos, co mial taki film po 10 piwach. A jezeli jade w lewo po rondzie o trzech pasach ruchu i chce zmienic pas z prawego na lewy, to jak mam zasygnalizowac chec jego zmiany skoro juz kierunkowskaz jest wlaczony?Reka pomachac?Te kierunkowskazy wymyslil nieumiejacy jezdzic idiota na usprawnienie ruchu na takich olbrzymich rondach jak elblaskie, zeby jemu podobni sie nie pozabijali nawzajem. A jak pojada do Gdanska, Warszawy, czy innego wiekszego miasta z wiekszym rondem, to smierc w oczach, krzyk i placz. Jak jechac?Jak zyc?Sieroty, furmani z bozej łaski. Samochód, to nie zabawka
Omg