UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do kursantów też się tak rzuca? Spoko, zapobiegł tragedii. Kierowca seata na egzamin a instruktor na badanie psychologiczne, praca nad opanowaniem agresji by się przydała. Z resztą taka agresja w Elblągu to norma, więc w sumie nie ma się czemu dziwić.


Anuluj