UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze by było, żeby pan komendant tak osobiście przypilnował zgłoszenia obywateli jakie kierują w jego kierunku.
julek i julia
Dobrze by było, żeby pan komendant tak osobiście przypilnował zgłoszenia obywateli jakie kierują w jego kierunku.
julek i julia