UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

]Nie mrugam lewym kierunkiem na rondzie, a tylko prawym sygnalizując że je opuszczam. Na naszych rondelkach to wystarczy. Ogólnie zawsze używam kierunków. A czego uczą na kursach, a czego nie to już inna sprawa.

Khka

Anuluj