UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
]Nie mrugam lewym kierunkiem na rondzie, a tylko prawym sygnalizując że je opuszczam. Na naszych rondelkach to wystarczy. Ogólnie zawsze używam kierunków. A czego uczą na kursach, a czego nie to już inna sprawa.
Khka