110
16.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ciekawski - Tak jak sama nazwa wskazuje, - instruktor. .. instruuje kursantow, tez przy pomocy lizaka, lizaka uzywaja tez dzieci, ale tez I policjanci, byl taki jeden Lizak co uczyl mnie w szkole, zastosowanie lizakow w zycie jest bardzo szerokie w przeciwienstwie do lodow. Loda mozna zrobic tylko w jeden sposob. ., ale dobra, dobra, bo zaraz powiecie ze swintusze. Ale przyznam sie Wam ze gdybym mial wybierac to. .. .. no ?. .oczywiscie wybralbym loda.
Marzyciel.. (2020.11.16)
@Russell - Russell, dla Ciebie pan Wroblewski, wodki z Toba nie pil I na panienki z Toba nie chodzil, to jest nadal obecny prezydent Elblaga I prosze uzywac form grzecznosciowych o ile sa Ci znane? Jesli nie, to spoufalaj sie ze swoimi kolegami moze ktorys da Ci w koncu w trabe.
(2020.11.16)
@Wprowadzić_badania - Mieszkam na zachodzie Tu skonczyles 70 lat. .co roku na badanie wzroku, sluchu. .takie to trudne do wprowadzenia?
(2020.11.16)
Brawo? Tak naprawdę pozostawienie auta na środku w którym siedziała kurstantka również było niebezpieczne. Wystarczy, że ktoś z jadących na wprost z prawego pasa zahaczyłby o auto i tragedia gotowa. Mógł postawić auto na środku pasa do skrętu w prawo, a nie zjeżdzać blisko tamtego pasa na wprost.
(2020.11.16)

info

2  
  0
Brawo? Tak naprawdę pozostawienie auta na środku w którym siedziała kurstantka również było niebezpieczne. Wystarczy, że ktoś z jadących na wprost z prawego pasa zahaczyłby o auto i tragedia gotowa. Mógł postawić auto na środku pasa do skrętu w prawo, a nie zjeżdzać blisko tamtego pasa na wprost.
(2020.11.16)
Do Trybunału Konstytucyjnego. Instruktor policjanta kolega. ..
(2020.11.16)
@Marzyciel.. - Loda raczej nie było, nie zapinał rozporka.
(2020.11.16)
@Russell - też bedziesz stary nie ujmując nic starszym. ba może nawet będziesz w gorszej kondycji będąc w ich wieku. ciekawe jak wtedy szczekać będziesz.
sfgrw (2020.11.16)
Dlaczego nie pokazali kursantki?
(2020.11.16)
co ma wspolnego wzrok i sluch z otępieniem umysłowym jaki ten kierujący jak widać posiada?Bo kto mi powie, że znaku nie zauważył jeżdżąc kilkadziesiąt lat po drogach?Niestety niektórzy w pewnym wieku doznają demencji starczej i nie wiedzą do czego kibel służy, a co dopiero mówić o kierowaniu samochodem?
gcg (2020.11.16)