UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do kursantów też się tak rzuca? Spoko, zapobiegł tragedii. Kierowca seata na egzamin a instruktor na badanie psychologiczne, praca nad opanowaniem agresji by się przydała. Z resztą taka agresja w Elblągu to norma, więc w sumie nie ma się czemu dziwić.