Wybrany wątek opinii

Jestem wariatem, jeżdżę Seatem; -)
(2020.11.16)
Jak to wina samochodu (jakiekolwiek marki)kto siedzi za jego kierownikiem?
Dementi (2020.11.16)
Powrót do komentarzy