Wybrany wątek opinii
Jestem wariatem, jeżdżę Seatem; -)
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Jak to wina samochodu (jakiekolwiek marki)kto siedzi za jego kierownikiem?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0