A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Stosownie do § 36 ust. 1 rozporządzenia ministrów infrastruktury i spraw wewnętrznych i administracji w sprawie znaków i sygnałów drogowych, znak C-12 "ruch okrężny"oznacza, że na skrzyżowaniu ruch odbywa się ruchem okrężnym dookoła wyspy lub placu w kierunku wskazanym na znaku. Przy wjeździe na takie skrzyżowanie kierujący zachowuje swój dotychczasowy kierunek ruchu Zastanów się co piszesz i nie OŚMIESZAJ SIĘ.
Stosownie do § 36 ust. 1 rozporządzenia ministrów infrastruktury i spraw wewnętrznych i administracji w sprawie znaków i sygnałów drogowych, znak C-12 "ruch okrężny"oznacza, że na skrzyżowaniu ruch odbywa się ruchem okrężnym dookoła wyspy lub placu w kierunku wskazanym na znaku. Przy wjeździe na takie skrzyżowanie kierujący zachowuje swój dotychczasowy kierunek ruchu
@Juliane - Jakoś po obejrzeniu filmiku nie widzę agresji ze strony instruktora.
@spostrzegawczy - Żona go biła a wygląda jak Julian z kreskówki.
pewnie ze mozna spokojniej, mozna polazac wszystkim, za to jak parkuja, ,lamia przepisy, potem trupy w rowach leza, nie zal mi tego typa co sie pomyli, zal mi innych uczestnikow ktorych zycie naraza
Ale tu masa specjalistów :-). Wjeżdżając na rondo z wydzielonymi pasami ruchu (tzw. rondo turbinowe), takie są dwa w Elblągu, i chcąc pojechać PROSTO lub W LEWO, to wsadzając maskę na rondo nie musisz niczym migać. Ale natychmiast musisz zacząć migać W LEWO, bo DWA RAZY zmienisz WYZNACZONY pas ruchu. A zmianę PASA RUCHU MUSISZ SYGNALIZOWAĆ. A jak nie chcesz migać i zostajesz na swoim pasie, to jedyna możliwość to ZJAZD W PRAWO, migając w prawo. Kapito? Zjedź sobie z Teatralnej na pocztę, to zrozumiesz.
co nie znaczy ze nie woolno sygnalizowac zamiaru skretu w lewo na rondzie lub przy zmianie pasa na lewy celem zjazdu na 3 zjezdie (w lewo), zmieszy mnie ta zaciekla walka jakby to mialo komus utrudnic zycie, choc patrzac logicznie jesli ktos opuszcza rondo to sygnalizuje to i z bani, jednoczesnie rondo to skrzyzowanie, wiec sygnalizowanie kiurunku jazdy jest zasadne
zjazd z ronda to kierunkowskaz nieobowiązkowo? oddaj swoje prawo jazdy bo ja już się boję. a powiedz na którym rondzie w Elblągu Twój lewy kierunkowskaz jest widoczny?
@logiczniemyślący - Zjazd tak, wjazd nie
A nie można było jechać zgodnie z przepisami? Gdy będziesz miał czołówkę z takim idiotą to go zapytaj - czy niemógłby spokojniej jechać. Ģłąb broni głąba