UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A nie można było jechać zgodnie z przepisami? Gdy będziesz miał czołówkę z takim idiotą to go zapytaj - czy niemógłby spokojniej jechać. Ģłąb broni głąba

Kolimberek

Anuluj