UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A nie można było jechać zgodnie z przepisami? Gdy będziesz miał czołówkę z takim idiotą to go zapytaj - czy niemógłby spokojniej jechać. Ģłąb broni głąba
Kolimberek
A nie można było jechać zgodnie z przepisami? Gdy będziesz miał czołówkę z takim idiotą to go zapytaj - czy niemógłby spokojniej jechać. Ģłąb broni głąba
Kolimberek