A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dziecko milcz
@Kapitan Bomba - No tak. tam mieszkam, tam zdawalam
Człowieku jestem mistrzem kierownicy. Wjeżdżając na rondo nie włącza się kierunku, tylko zjeżdżając. Koniec. No Elbląg widać ma swoje przepisy ale to dziwne i zacofane miasteczko
@Wprowadzić_badania - Tu nie o to chodzi!! Chodzi o ogólne zachowanie wobec drugiej osoby. Czy starszy czy młodszy.
@Yut - Nie :)stereotypowy *****
Nie powinien dostać nagrody, nie jechał sam.
Miała baba ojca, Seata pożyczyła. Wyjechał na drogę, instruktor go zatrzymał. ..
co za brednie, chyba przepisy przez ciebie tworzone. Wyrokiem sądu sprawa włączania kierunkowskazu na rondzie została dawno wyjaśniona.
Pod koniec 2016 roku Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach wydał wyrok, w którym stwierdził, że wjeżdżający na rondo kierowca nie może sygnalizować skrętu w lewo. Innymi słowy, chcąc skręcić na rondzie w lewo, nie można włączać lewego kierunkowskazu, a jedynie prawy na chwilę przed opuszczeniem ronda
Instruktor to nie przypadkiem emerytowany policjant? Do kursantów też tak skacze jak do tego kierowcy? Z jednej strony zapobiegł wypadkowi, z drugiej mógł sie przyczynić do wypadku. Osoba siedząca za kierownicą różnie mogła zareagować na te jego wymachiwanie łapami i w dalszej jeździe mogło się to przyczynić do tragedii.