110
16.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dziecko milcz
Juliane (2020.11.16)
@Kapitan Bomba - No tak. tam mieszkam, tam zdawalam
Juliane (2020.11.16)
Człowieku jestem mistrzem kierownicy. Wjeżdżając na rondo nie włącza się kierunku, tylko zjeżdżając. Koniec. No Elbląg widać ma swoje przepisy ale to dziwne i zacofane miasteczko
Juliane (2020.11.16)
@Wprowadzić_badania - Tu nie o to chodzi!! Chodzi o ogólne zachowanie wobec drugiej osoby. Czy starszy czy młodszy.
Juliane (2020.11.16)
@Yut - Nie :)stereotypowy *****
Juliane (2020.11.16)
Nie powinien dostać nagrody, nie jechał sam.
(2020.11.16)
Miała baba ojca, Seata pożyczyła. Wyjechał na drogę, instruktor go zatrzymał. ..
(2020.11.16)

info

4  
  0
co za brednie, chyba przepisy przez ciebie tworzone. Wyrokiem sądu sprawa włączania kierunkowskazu na rondzie została dawno wyjaśniona.
cyklista (2020.11.16)
Pod koniec 2016 roku Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach wydał wyrok, w którym stwierdził, że wjeżdżający na rondo kierowca nie może sygnalizować skrętu w lewo. Innymi słowy, chcąc skręcić na rondzie w lewo, nie można włączać lewego kierunkowskazu, a jedynie prawy na chwilę przed opuszczeniem ronda
cyklista (2020.11.16)
Instruktor to nie przypadkiem emerytowany policjant? Do kursantów też tak skacze jak do tego kierowcy? Z jednej strony zapobiegł wypadkowi, z drugiej mógł sie przyczynić do wypadku. Osoba siedząca za kierownicą różnie mogła zareagować na te jego wymachiwanie łapami i w dalszej jeździe mogło się to przyczynić do tragedii.
spostrzegawczy (2020.11.16)