UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pewnie ze mozna spokojniej, mozna polazac wszystkim, za to jak parkuja, ,lamia przepisy, potem trupy w rowach leza, nie zal mi tego typa co sie pomyli, zal mi innych uczestnikow ktorych zycie naraza


Anuluj