UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pewnie ze mozna spokojniej, mozna polazac wszystkim, za to jak parkuja, ,lamia przepisy, potem trupy w rowach leza, nie zal mi tego typa co sie pomyli, zal mi innych uczestnikow ktorych zycie naraza
pewnie ze mozna spokojniej, mozna polazac wszystkim, za to jak parkuja, ,lamia przepisy, potem trupy w rowach leza, nie zal mi tego typa co sie pomyli, zal mi innych uczestnikow ktorych zycie naraza