UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co nie znaczy ze nie woolno sygnalizowac zamiaru skretu w lewo na rondzie lub przy zmianie pasa na lewy celem zjazdu na 3 zjezdie (w lewo), zmieszy mnie ta zaciekla walka jakby to mialo komus utrudnic zycie, choc patrzac logicznie jesli ktos opuszcza rondo to sygnalizuje to i z bani, jednoczesnie rondo to skrzyzowanie, wiec sygnalizowanie kiurunku jazdy jest zasadne