UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
co nie znaczy ze nie woolno sygnalizowac zamiaru skretu w lewo na rondzie lub przy zmianie pasa na lewy celem zjazdu na 3 zjezdie (w lewo), zmieszy mnie ta zaciekla walka jakby to mialo komus utrudnic zycie, choc patrzac logicznie jesli ktos opuszcza rondo to sygnalizuje to i z bani, jednoczesnie rondo to skrzyzowanie, wiec sygnalizowanie kiurunku jazdy jest zasadne