A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Julietta - Śmieszna to inwestycja i pieniądze wyrzucone w błoto, z tym się zgadzam. Jednak chciałem zauważyć, że ten pomysł podali do realizacji mieszkańcy naszego miasta. Wynika z tego że takie mamy myślenie i tak do tematu podchodzimy, a przecież to Nasze pieniądze, a może pomysł podrzucili bezdomni, tylko chcieli mieć to przed latem.
@Onaonaona - taaaa nieroby ze straży miejskiej to tylko nas kosztują 3 miliony zł rocznie, wywalona kasa w błoto, a oni nic nie robią
@zenn - to prawda, cholera jasna nawet w centrum chodniki stare i koślawe, Nowowiejska, Bażyńskiego, Królewiecka itd a oni wywalają kase jesienią na hamaki, to ja pytam czy ten Wróblewski ze swoją świtą zacznie coś robić POŻYTECZNEGO dla tego miasta?
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Nawet niech beda dla żuli to tez ludzie, aby tylko chlewu nie robili
@Bożecośpolskę - Mieszkam w 100 letniej kamienicy 4 pietra, ostatnio sasiadka mi opowiadala jak to bylo jak sie wprowadzila, (lata 50)bo mowie ze kiedys to ubikacje byly wspolne na klatce, a ona mi mowi ze na poczatku to byly cos jak wychodki w piwnicy jedna wielka decha z 3 dziurami do ktorych ludzie walili, nie bylo spluczek, pozniej ktos u gory zrobil sobie ubikacjeto na klatce bo z 4 pietra mial za daleko chodzic to zdecydowano ze na kazdym pietrze zrobi sie wspolne. Dalej cos opowiadal ze w piwnicy jak weszla po wprowadzeniu sie to pelno lusek po nabojach jeszcze sie wlało, w ogrodku mialem okazje znajdywac rozne "skarby"jak łuska albo 10 pfeningow ze swastyką, wiec jak piszesz ze ruskie zobaczyli muszle to chyba musieli wejsc do rezydencji jakiegos Sziszała albo innego janusza byznesu ze robole normalnego kibla w domu nie mieli
ciekawe ile tej zimy ich wymrze na mrozie chorych na covid19