Wybrany wątek opinii
Brakuje tu jeszcze trochę palet na wzór warszawki. .. Na ulicach doły dziury że koła można pogubić a tu hamaki. To tak jak miałbym na działce pokrzywy i rozwiesił bym se nad nimi hamak.
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
@zenn - To napisz wniosek zbierz podpisy i będziemy głosować, po co te ujadanie. Najlepiej czekać aż ktoś za Ciebie zrobi. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@saba - Tylko wnioski radnych są rozpatrywane pozytywnie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@zenn - to prawda, cholera jasna nawet w centrum chodniki stare i koślawe, Nowowiejska, Bażyńskiego, Królewiecka itd a oni wywalają kase jesienią na hamaki, to ja pytam czy ten Wróblewski ze swoją świtą zacznie coś robić POŻYTECZNEGO dla tego miasta?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0