Wybrany wątek opinii

Brakuje tu jeszcze trochę palet na wzór warszawki. .. Na ulicach doły dziury że koła można pogubić a tu hamaki. To tak jak miałbym na działce pokrzywy i rozwiesił bym se nad nimi hamak.
zenn (2020.10.20)
@zenn - To napisz wniosek zbierz podpisy i będziemy głosować, po co te ujadanie. Najlepiej czekać aż ktoś za Ciebie zrobi. ..
saba (2020.10.20)
@saba - Tylko wnioski radnych są rozpatrywane pozytywnie.
(2020.10.20)
@zenn - to prawda, cholera jasna nawet w centrum chodniki stare i koślawe, Nowowiejska, Bażyńskiego, Królewiecka itd a oni wywalają kase jesienią na hamaki, to ja pytam czy ten Wróblewski ze swoją świtą zacznie coś robić POŻYTECZNEGO dla tego miasta?
(2020.10.21)
Powrót do komentarzy