UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@zenn - to prawda, cholera jasna nawet w centrum chodniki stare i koślawe, Nowowiejska, Bażyńskiego, Królewiecka itd a oni wywalają kase jesienią na hamaki, to ja pytam czy ten Wróblewski ze swoją świtą zacznie coś robić POŻYTECZNEGO dla tego miasta?