UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Julietta - Śmieszna to inwestycja i pieniądze wyrzucone w błoto, z tym się zgadzam. Jednak chciałem zauważyć, że ten pomysł podali do realizacji mieszkańcy naszego miasta. Wynika z tego że takie mamy myślenie i tak do tematu podchodzimy, a przecież to Nasze pieniądze, a może pomysł podrzucili bezdomni, tylko chcieli mieć to przed latem.

myk

Anuluj