UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bożecośpolskę - Mieszkam w 100 letniej kamienicy 4 pietra, ostatnio sasiadka mi opowiadala jak to bylo jak sie wprowadzila, (lata 50)bo mowie ze kiedys to ubikacje byly wspolne na klatce, a ona mi mowi ze na poczatku to byly cos jak wychodki w piwnicy jedna wielka decha z 3 dziurami do ktorych ludzie walili, nie bylo spluczek, pozniej ktos u gory zrobil sobie ubikacjeto na klatce bo z 4 pietra mial za daleko chodzic to zdecydowano ze na kazdym pietrze zrobi sie wspolne. Dalej cos opowiadal ze w piwnicy jak weszla po wprowadzeniu sie to pelno lusek po nabojach jeszcze sie wlało, w ogrodku mialem okazje znajdywac rozne "skarby"jak łuska albo 10 pfeningow ze swastyką, wiec jak piszesz ze ruskie zobaczyli muszle to chyba musieli wejsc do rezydencji jakiegos Sziszała albo innego janusza byznesu ze robole normalnego kibla w domu nie mieli


Anuluj