UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zenn - to prawda, cholera jasna nawet w centrum chodniki stare i koślawe, Nowowiejska, Bażyńskiego, Królewiecka itd a oni wywalają kase jesienią na hamaki, to ja pytam czy ten Wróblewski ze swoją świtą zacznie coś robić POŻYTECZNEGO dla tego miasta?


Anuluj