Wybrany wątek opinii

Elblag male miasteczko zacofane montuje na zime hamaki haahhaahaahhahahahaahaj sikam ze śmiechu
Onaonaona (2020.10.20)
@Onaonaona - taaaa nieroby ze straży miejskiej to tylko nas kosztują 3 miliony zł rocznie, wywalona kasa w błoto, a oni nic nie robią
(2020.10.21)
Powrót do komentarzy