Wybrany wątek opinii
Elblag male miasteczko zacofane montuje na zime hamaki haahhaahaahhahahahaahaj sikam ze śmiechu
Do moderacji
Odpowiedz
37
8
@Onaonaona - taaaa nieroby ze straży miejskiej to tylko nas kosztują 3 miliony zł rocznie, wywalona kasa w błoto, a oni nic nie robią
Do moderacji
Odpowiedz
0
0