36
20.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@zenn - To napisz wniosek zbierz podpisy i będziemy głosować, po co te ujadanie. Najlepiej czekać aż ktoś za Ciebie zrobi. ..
saba (2020.10.20)
Idioto odporne są chociaż?
Fer (2020.10.20)

info

1  
  0
Swego czasu jak armia radziecka wkraczala na tereny Prus Wschodnich to sołdaty gdy zobaczyli muszle klozetową w domu to też na nią nogami włazili bo nie wiedzieli do czego służy. Tak jest i z tymi hamakami. Swołocz się musi oswoić z nowym przybytkiem cywilizacji zanim zacznie to użytkować prawidłowo.
Bożecośpolskę (2020.10.20)
@saba - Tylko wnioski radnych są rozpatrywane pozytywnie.
(2020.10.20)
@Bożecośpolskę - i ta armia też gwałciła i potem powstała populacja takich myślących inaczej jak ty
Ginek (2020.10.20)
A mi się hamaki podobają. Wszystkie hamakopodobne atrakcje na placach zabaw są wspaniałe. Specjalnie jeżdżę po Elblągu i wyszukuję nowych miejsc do wypoczynku
(2020.10.20)

info

4  
  0
@Bożecośpolskę - Jest taki rodzaj ubikacji kucanej nazywany skocznią, gdy pierwszy raz to ujrzałem to pomyslalem "jaki dziwny prysznic". Potem gdy pare razy z tego cuda skorzystałem mialem nogi jak z żelaza. A jak czlowiek z tego schodzil to czul sie 100 kilo lzejszy lekki jak piórko, wolny jak ptak.
(2020.10.20)
Saba to nie takie proste, mała ulica nie ma szans z Zawadą
:) (2020.10.20)

info

1  
  0
Takie idiotyzmy to bez czytania wiem ze tylko turlej mogl to wymyslic
SjestawPArkuModrzewie (2020.10.20)

info

2  
  1
Śmieszne to wszystko. Nasze władze, choć ciężko ich tak nazwać, wzięły się za inwestycje, które powierzchownie mają zaspakajać potrzeby mieszkańców. Potrzebne są konkrety! Co komu po hamakach, tym bardziej robionych na zimę. .. Na wszystko oczywiście potrzeba czasu, a procedury trwają. Po co takie słowa?! Obudzili się za późno z pomysłem. Moim zdaniem pomysł chybiony, a duże pieniądze zostały wydatkowane na coś, co nie będzie służyć mieszkańcom. Proszę pokazać co konkretnego w tym mieście zostało zrobione i mieszkańcy chętnie z tego korzystają!? Patrzycie tylko na to, co będzie dla was dużo tańsze, a będzie czym się "szczycić"w tzw. kampaniach.
Julietta (2020.10.21)