UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Julietta - Śmieszna to inwestycja i pieniądze wyrzucone w błoto, z tym się zgadzam. Jednak chciałem zauważyć, że ten pomysł podali do realizacji mieszkańcy naszego miasta. Wynika z tego że takie mamy myślenie i tak do tematu podchodzimy, a przecież to Nasze pieniądze, a może pomysł podrzucili bezdomni, tylko chcieli mieć to przed latem.
myk