UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Onaonaona - taaaa nieroby ze straży miejskiej to tylko nas kosztują 3 miliony zł rocznie, wywalona kasa w błoto, a oni nic nie robią


Anuluj