UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Onaonaona - taaaa nieroby ze straży miejskiej to tylko nas kosztują 3 miliony zł rocznie, wywalona kasa w błoto, a oni nic nie robią
@Onaonaona - taaaa nieroby ze straży miejskiej to tylko nas kosztują 3 miliony zł rocznie, wywalona kasa w błoto, a oni nic nie robią