UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kat - bo witold jest tylko za likwidacja etatów 1 osoba na 3 etaty robi centralizację. .. .a sam. obija się juz 7 mc. .. .poprostu pracocholik
Hjjn
@Kat - bo witold jest tylko za likwidacja etatów 1 osoba na 3 etaty robi centralizację. .. .a sam. obija się juz 7 mc. .. .poprostu pracocholik
Hjjn