UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kat - bo witold jest tylko za likwidacja etatów 1 osoba na 3 etaty robi centralizację. .. .a sam. obija się juz 7 mc. .. .poprostu pracocholik

Hjjn

Anuluj