UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zastanawiam się, niby elbląskich posłów mamy mnogo, a żaden ani me, ani be, ani kukuryku, posłanka Falej niby olsztyńska, a w małym palcu ma Elbląg i w naszych sprawach jest konsekwentna


Anuluj