A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chora decyzja !!! I niech pediatrię zrobią koło zakaźnego z covidem, brak rozumu i logiki !
Jeśli ginekologia i położniczy będą w Wojewódzki to na pewno nie będę tam rodzic wybiorę inne miasto. .. Nie wyobrażam sobie żeby na Żeromskiego nie było ginekologi i położniczego tam. Jest najlepsza opieka i położne. ..
I bardzo dobrze. Nie potrzeba więcej bachorów co roznoszą zarazki i ich rodziców nierobów 500plusow
@reAListkA - Najlepiej covidianie razem z dziećmi, ta sama zaraza
Ciekawe czy w miejskim wymienią okna, wyremontują toalety bo jak do tej pory to coś okropnego żeby w dzisiejszych czasach wygląd sal był jak z filmu "Czarnobyl".
Jak słyszę słowo centralizacja wiadomo co będzie już w szkołach i przedszkolach scentralizowanano etaty skonczo się zwolnieniami obniżeniem etatów a co za tym idzie pracy ponad siły tu będzie to samo zobaczycie
@Kat - Dlaczego nie scentralizują prezydentów mamy 3 nierobów
Urząd Miasta niech scentralizuja. Jest Ratusz i Ratusz Staromiejski - bez sensu. W tym na Starym Mieście można zrobić oddział zakaźny i tak tam jakaś zaraza siedzi.
@Wstyd - Tak cała kasa idzie na bezproduktywnych urzędników i ich chore pomysły zamiast na porządny kibel w szpitalu żeby było higienicznie i miło
Witold już drugi miesiąc jest w procesie samolikwidacji. I dobrze.