UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech Elblazanie przejza w koncu na oczy. To jest grabaż miasta, resztka nawet tego co zostalo po wojewodztwie elblskim pogrzebie. Przejrzcie ludzie w koncu na oczy i przestancie go wybierac.
Realista.
Niech Elblazanie przejza w koncu na oczy. To jest grabaż miasta, resztka nawet tego co zostalo po wojewodztwie elblskim pogrzebie. Przejrzcie ludzie w koncu na oczy i przestancie go wybierac.
Realista.