Wybrany wątek opinii

PANIE Wróblewski to Pana ostatnia kadencja. My Elblazanie nie zapomnimy Panu tego podczas wyborów
Politykos (2020.09.11)
@Politykos - decyzje wielebnego z tego roku to pasmo porazek. .
Hj (2020.09.11)
Powrót do komentarzy