Wybrany wątek opinii
PANIE Wróblewski to Pana ostatnia kadencja. My Elblazanie nie zapomnimy Panu tego podczas wyborów
Do moderacji
Odpowiedz
52
6
@Politykos - decyzje wielebnego z tego roku to pasmo porazek. .
Do moderacji
Odpowiedz
12
1