Wybrany wątek opinii

Jak słyszę słowo centralizacja wiadomo co będzie już w szkołach i przedszkolach scentralizowanano etaty skonczo się zwolnieniami obniżeniem etatów a co za tym idzie pracy ponad siły tu będzie to samo zobaczycie
Kat (2020.09.11)
@Kat - Dlaczego nie scentralizują prezydentów mamy 3 nierobów
(2020.09.11)
Urząd Miasta niech scentralizuja. Jest Ratusz i Ratusz Staromiejski - bez sensu. W tym na Starym Mieście można zrobić oddział zakaźny i tak tam jakaś zaraza siedzi.
(2020.09.11)
@Kat - bo witold jest tylko za likwidacja etatów 1 osoba na 3 etaty robi centralizację. .. .a sam. obija się juz 7 mc. .. .poprostu pracocholik
Hjjn (2020.09.11)
niedługo aby nic nie robić powola 4 tego. .. .. poprostu masakra w tym miescie. .. rządzi dyktatura zwalnia. .. robi czystki. .. nasyla na proponowane do realizacji dzialy swoich ludzi. .. poprostu samowolka na duża skalę. jeszcze trochę to wszystko zamknie i likwiduje aby do emeryturki. .. ..
Jjk (2020.09.11)
Powrót do komentarzy