UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

z kim oni na łby się pozamieniali, skomasować ginekologię na Królewieckiej, a niech wpadnie tam covid, i jedź elblążanko do Pasłęka. Przy dwóch oddziałach jest po prostu bezpieczniej. To takie proste. Tępota tych trzech władców z bożej i słupowej łaski poraża.


Anuluj